🤩Job- Souvenir Shop Assistant ⛱ Vama Veche

Report abuse Categorie: Diverse
Subcategorie: De Vânzare

2000 RON

Esti o persoana sociabila, optimista si iubesti marea? Afla detaliile si aplica daca ti se potriveste.      Responsabilitati: • Receptia si aranjarea souvenir-

Esti o persoana sociabila, optimista si iubesti marea? Afla detaliile si aplica daca ti se potriveste.

Responsabilitati:
• Receptia si aranjarea souvenir-urilor;
• Consilierea clientilor;
• Operatiuni cu casa de marcat.

Cerinte:
• onestitate, interes si entuziasm;
• sa fii comunicativ si cu zambetul pe buze

Pentru inceput vrem sa stii ca:
• Programul este in ture 8h(8-14/14-22) 1/1;
• Cazare asigurata;
• Salariu se stabileste in functie de experienta;
• Procesul de recrutare: Video Interviu Whatsapp

Daca acest job ti se potriveste, lasa-ne cateva detalii despre tine si experienta ta https://forms.gle/fj6PrgW1hnzE6dpV7

Cere oferta pret 🤩Job- Souvenir Shop Assistant ⛱ Vama Veche

check

Latest Tweets

Contact Us

Follow Us